GoodSense Nighttime Cold and Flu Liquid, Syrup for Cold and Flu Relief, Original Flavor
MEDICINALE SIROOP VOOR DE NACHT BIJ VERKOUDHEID EN GRIEP
8 Fl Oz/ 237ML; bevat 10% ALCOHOL.
DOELTREFFEND:
Vergelijk GoodSense Nighttime Cold en Flu met de actieve ingrediënten van Vicks NyQuil Cold & Flu.
De actieve ingrediënten van deze verkoudheid en griepverlichting zijn Acetaminophen 650 mg, Dextromethorphan HBr 30 mg en Doxylaminesuccinaat 12,5 mg.
Ze combineren allemaal om een effectief medicijn tegen verkoudheid en griep te creëren.
GoodSense Nighttime Cold and Flu Relief biedt verlichting van meerdere symptomen door te helpen bij veel voorkomende symptomen zoals pijn, koorts, hoesten, niezen en loopneus.
NIGHTTIME COLD AND FLU RELIEF: GoodSense Nighttime Cold and Flu Relief biedt nachtelijke verkoudheidszorg.
Deze verkoudheid remedie verlicht de symptomen van verkoudheid en griep, zodat u kunt uitrusten.
Bevat geen pseudo-efedrine;
Deze vloeibare verkoudheids- en hoestremmer heeft een originele smaak.
HOEST: Een hoest is een natuurlijke reflex die je longen beschermt. Hoesten helpt bij het verwijderen van irriterende stoffen in de luchtwegen, zoals rook en slijm.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.